вівторок, 29 вересня 2015 р.     Всеукраїнський день бібліотек, що відзначається 30 вересня, є прекрасною нагодою для проведення широкої рекламно-інформаційної кампанії, бібліотечно-інформаційних заходів з донесенням ідеї про необхідність існування бібліотек у сучасному культурно-освітньому просторі.
    З цієї нагоди 29 вересня 2015 року бібліотекарем  центральної бібліотеки для студентів Коледжу культури та мистецтв проведено годину спілкування «Нас єднає мудрість книги ».
    Метою заходу була  популяризація  бібліотеки та книги, підняття престижу професії бібліотекаря, залучення нових користувачів до книгозбірні , заохочення до читання.
     Бібліотекар ознайомила з історією виникнення свята та навела  цікаві факти про перші бібліотеки, які засновані на території України, про перші  та рідкісні книги, а також  усі присутні переглянули відео-презентацію «Найбільші бібліотеки світу».

    Студенти взяли участь у літературній вікторині. На завершення заходу усіх присутніх запросили відвідати бібліотеку з екскурсією.


Немає коментарів:

Опублікувати коментар